O firmie

Artur Stachowiak – inżynier studia postprodukcji TV w standardzie BETACAM SP (lata 1997 – 2008)

Firma AVM STUDIO Audio Video Multimedia powstała w 2007 roku. Właścicielem firmy jest Artur Stachowiak, dyplomowany inżynier dźwięku, absolwent Instytutu Telekomunikacii i Akustyki Politechniki Wrocławskiej. Od kilkunastu lat związany jest z profesjonalną branżą audio-wideo. Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora technicznego lokalnej rozgłośni radiowej. Od 1997 roku montażysta TV, dźwiękowiec i operator kamery bezpośrednio związany z profesjonalną postprodukcją dla stacji telewizyjnych oraz produkcją promocyjną i reklamową dla klientów biznesowych.
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu grafiki z wykorzystaniem profesjonalnych aplikacji graficznych (Adobe Photoshop / CorelDRAW), kreatywność, pomysłowość i talent są gwarancją tworzenia projektów na miarę Państwa oczekiwań.
Pasja związana z zagadnieniami akustyki i elektroakustyki, wiedza zdobyta w okresie studiów i doświadczenie zawodowe stanowią solidny fundament przy realizacji zadań z zakresu inżynierii dźwięku i akustyki.
Praca z wykorzystaniem profesjonalnych, komputerowych stacji montażu obrazu i serwerów graficznych wykorzystujących architekturę wieloprocesorową zaowocowała wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowy i konfiguracji komputerów i serwerów. Środowisko informatyczne, w jakim rozwijają się nowoczesne technologie multimedialne, wymaga dobrej znajomości podzespołów komputerowych, systemów operacyjnych i oprogramowania.
Naszą wiedzę i doświadczenie oferujemy Państwu, jako gwarancję profesjonalnego wykonania zleconych prac.

AVM STUDIO – profesjonalne stanowisko montażu obrazu i dźwięku

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

… i jeszcze dwie fotki z zawodowej przeszłości. Analogowy system Betacam SP firmy SONY. W latach 90-tych podstawa produkcji we wszystkich stacjach TV w Polsce.

Rekorder BETACAM SP Sony PVW-2800Pstandard BETACAM SP (lata 1997 – 2008)
Kontroler Sony RM-450 / Rekorder Sony PVW-2800P / Odtwarzacz Sony PVW-2650P – zestaw liniowy w standardzie BETACAM SP (lata 1997 – 2008)